Esti iskola

Suli hírek

A niacinamid minden bőrtípusra jó

niacinamid

A niacinamid minden bőrtípusra jó

Vannak olyan furcsa szavak, amelyeket a köznyelvben egyáltalán nem használunk, ugyanakkor léteznek, hiszen az orvostudományban és más tudományokban többször is feltűnnek. Valószínűsíthetően a kedves olvasónak a niacinamid nem mond túl sokat. Szerencsére nem kell érteni a kémiát ahhoz, hogy működjön. Az utóbbi években a szépségiparban dolgozó tudósok fedezték fel az említett hatóanyagot, ami az egész iparágat forradalmasította. A Niacinamid szérum többféle hatóanyag igazán ütős kombinációja, ami fellép a ráncok és mitesszerek ellen, ugyanakkor hidratálja a bőrt és csökkenti a túlzott faggyútermelést. Az arcon található a test egyik legérzékenyebb bőrrétege, ami ennek ellenére mindenféle kellemetlen környezeti hatásnak ki van téve. Nyáron a túlzott napsütés, télen pedig a hideg, száraz levegő lehet ártalmas.A niacinamid képes megvédeni és helyreállítani a bőr egyensúlyát, ebben pedig nagy szerepet játszik a szerben megtalálható C- és E-vitamin, hialuronsav, pantenol, valamint a propanediol. Az arc természetes szépsége több lépésben visszanyerhető, de ennek kell egy kis idő.

Ha pattanás ellen szeretne valamit vásárolni, akkor ajánlott bekukkantani a Medi Natural webáruházba, ugyanis itt nemcsak Niacinamid kapható, hanem sokféle más készítmény is. A honlapon még azért is érdemes nézelődni, mivel több hasznos leírás van. Az egyik ilyen cikkből kiderül például, hogy pattanás ellen a legelső és legfontosabb lépés, amit tenni kell, az alapos arctisztítás. Erre az egyik legjobb, amit ajánlanak, a folyékonyszappan és arctej teafaolajjal. Az arctej remekül hidratálja a bőrt. A pattanás ellen hetente 1-2 alkalommal fel kell helyezni egy teafaolaj arcpakolást, ami az elhalt hámsejtek eltávolítása miatt szükséges. A hámréteg sokkal könnyebben képes a regenerálódásra, ha ezek a már élettelen hámsejtek eltávolításra kerülnek. A teafaolajat azért tartalmazza mindenféle készítmény, mert ebben számos tápanyag van, amelyekre szüksége van a bőrnek. Nos, ha megfogadja a medinatural.hu honlapon lévő tanácsokat, akkor biztos lehet benne, hogy a legjobb fegyverekkel harcol a pattanás ellen!

Vélemény, hozzászólás?