Esti iskola

Suli hírek

A zöld színű ásvány nyakláncok ereje

ásvány nyakláncok

A zöld színű ásvány nyakláncok ereje

A zöld szín a szeretet, a béke, a nyugalom, és a tisztítás színe, e miatt nem meglepő, ha sokszor érezzük azt, hogy minél több zölddel szeretnénk körbe venni magunkat. A zöld ugyanakkor a természet színe is, és ez által a harmónia, a termékenység és a fejlődés színe is. Az ásványok között nagyon sok gyógyító kőnek zöld színe van, és ezek a zöld színű ásványkövek a szívcsakra egészséges működését segítik, ezért, amikor zöld színre vágyunk, akkor valójában szeretetre vágyunk. A zöld színű ásványok között a leginkább az ásvány nyakláncok használata vált népszerűvé, mégpedig az aventurin, a jade, a malachit és az amazonit ásványokból készült nyakláncoké.

Az aventurin ásvány a szív problémák gyógyítója, nyugtató hatású, az idegrendszert segítő kő, véd a szívinfarktus ellen, védi az aurát, valamint a jó alvás segítője is. A nevéből adódóan segíti az újrakezdést, vállalkozások beindítását, a sikeres váltást. A jade ásvány pedig a szerencse köve, méregtelenít, sejtregeneráló hatású, elhozza a lelki békét, nyugtatja az idegrendszert, véd, és tulajdonosának is védelmet nyújt az ártó szándékok, gondolatok ellen. A malachit egy igazi női ásványkő ugyanis a menstruációs problémák, a szerencse, a harmónia, a nemi működés ásványa. Az amazonit ásvány nyakláncok pedig lelkierőt adnak viselőjüknek, és pozitív gondolkodást is hoznak. Az amazonit kő segíti a gyászfeldolgozást, megnyugtatja a viselőjét, erősíti az idegrendszert, jótékonyan hat a torokra, pajzsmirigyre, májra és csontritkulás esetén is hatékonyan alkalmazható. Ezekből a zöld színű kövekből készült ásvány nyakláncok színűkkel és erejükkel együttesen segítenek viselőjüknek.

Vélemény, hozzászólás?