Esti iskola

Suli hírek

Irodai függönyök kínálata

Irodai függönyök kínálata

Függönyök tekintetében nemcsak a lakásunkat tehetjük otthonosabbá, hanem irodánkat is! Sok esetben a szalagfüggönyöket választják irodai függönynek, de ha otthonosabbá és stílusosabbá szeretnénk varázsolni napközbeni „otthonunkat”, akkor itt is függönyök sokaságából választhatunk, mint saját lakásunk tekintetében. Felfüggesztését tekintve lehet sima karnisra, rúdra helyezni az irodai függönyöket, de bátran használhatunk a sínek segítségével lapfüggönyöket is! Csak a fantáziánk szab határt, hiszen az irodai környezetünk is lehet otthonos a bútorok és egy jól kiválasztott függöny által. Anyagát, színét, mintáját tekintve, szintén hatalmas a választék. Itt is az egységet kell figyelembe venni, mint egy lakásnál, hiszen attól lesz otthonos, ha összhangban vannak és harmonizálnak a színek, minták. Funkcióját tekintve az irodai függöny  lehet fényáteresztő vagy fényzáró is, attól függően, hogy nyáron mennyire tűzi a nap az irodánkat. Az irodai függönyök nagy többségében a fényáteresztő függönyöket alkalmazzák, hiszen a fény elengedhetetlen a munka során. De ha nincs az irodánk ablakán árnyékoló, akkor a nyári napsütésben zavaró lehet a túlzott fény. Ilyen esetben a roló jó választás lehet, ha nincs más árnyékoló eszközünk az irodánk ablakára. De egy jól megválasztott függöny, mely nemcsak esztétikailag, hanem funkcionálisan is passzol az irodánkba, nemcsak a hangulatot teremti meg, hanem a szürke hétköznapjainkat is feldobhatja! Az internet által, ma már a webshopok kínálatában is találhatunk irodai függönyöket!

Függöny Sarok webáruház – Rendelj függönyt online!

Vélemény, hozzászólás?