Esti iskola

Suli hírek

Karakterektől is függ a fordítás díja

fordítás díja

Karakterektől is függ a fordítás díja

Ez a cég ÁFA nélkül dolgozik. A Bilingua Fordítóiroda igyekszik az árakat az átlagemberek pénztárcájához igazítani, éppen ezért a fordítás díja mindössze 2.40-3.20 Ft/karakter. Ráadásul nem számolja fel az ÁFA összegét. Vállalják a szövegek precíz és villámgyors átírását, az árak azonban eltérőek lehetnek a sima, valamint szakfordítások esetében. Ez utóbbi körébe tartoznak jogi, műszaki, vagy éppen orvosi témák. A fordítani kívánt szöveg kapcsán félórán belül küldenek egy ingyenes, valamint kötelezettségektől mentes árajánlatot. Itt még nyugodtan eldöntheti, hogy a továbbiakban az ár tudatában is igénybe kívánja venni ezt a szolgáltatást. Weboldalukon megadott e-mail címre írhat bátran, akár angol, horvát, román vagy éppen szerb nyelv esetében kérne segítséget. Amennyiben tolmácsolásra van szüksége, ehhez az irodához ilyen esetben is fordulhat. Akár Budapesten él, akár vidéken, bárhonnan elérhető, hiszen online is lebonyolíthatóak a szövegek átírásai. Ne feledje, a fordítás díja függhet a szöveg típusától, hosszától is!

Vélemény, hozzászólás?