Esti iskola

Suli hírek

Kivételes fegyver a vízipisztoly

vízipisztoly

Kivételes fegyver a vízipisztoly

Nagy öröm, amikor otthon tartózkodik a család apraja nagyja, mert ilyenkor sok közös programot lehet megtervezni és kivitelezni. Amennyiben kifejezetten szeretjük a vízhez kötődő foglalatosságokat, akkor érdemes felvérteznünk magunkat minden olyan eszközzel, aminek a segítségével kreatívan pancsolhatunk. Egy méretes medence igazán előnyös, ahogyan a vízipisztoly jelenléte is. Voltaképpen ez utóbbi a nyár kihagyhatatlan fegyvere, amivel komolyan védekezni tudunk a hőség ellen. Nem csak a kicsik, de gyakran még a szüleik is kreatívan tudják felhasználni a kivételes termékeket. Mindenesetre az biztos, ha magasra kúszik a hőmérő higanyszála, akkor bátran előkerülhet a vízipisztoly és kezdetét veheti egy jó kis csata, amit senki sem fog megúszni szárazon.

Ha a nagy harc közepette, még a virágok is kapnak az éltető folyadékból, akkor azt biztosan meghálálják. Az élmény tovább fokozható a buborékfújó vízipisztoly bevetésével. Bár ez az eszköz kevésbé alkalmas a csatározásra, de nagyon nagy száméban gyártja le a mindenfelé szétszóródó szappanbuborékokat. A jatektenger.hu ilyen formában igyekszik kielégíteni a kicsik és nagyok igényeit egyaránt az egyedi vízipisztoly kínálatával. Bátran nyissuk meg a felületet és döntsünk célirányosan a termékek között. Még javában tombol a nyár és az ősz sem ígérkezik kifejezetten hűvösnek, tehát bátran kitolhatjuk a lubickolás időszakát. Tárazzunk be bátran a megfelelő munícióból, majd elő a vízipisztoly és puska arzenállal, hogy kezdődjön a harc. Élvezzük a közösen együtt töltött időt, hiszen ez a boldogság egyik záloga.

Vélemény, hozzászólás?