Esti iskola

Suli hírek

Nem horribilis összeg az öntözőrendszer ár

öntözőrendszer ár

Nem horribilis összeg az öntözőrendszer ár

Senki számára nem ismeretlenek az automata locsoló berendezés által nyújtott előnyök, nem csoda hát, hogy aki csak teheti, telepítteti a kertjébe. Viszonylag sokan halogatják a megrendelést, gondolván az öntözőrendszer ár általuk megfizethetetlen mivoltára. Persze nem kis befektetésről van szó, de azért mégsem beszélhetünk horribilis összegről, amit ne lehetne kifizetni. A végösszeg alakulása attól is függ, hogy ki végzi el a munkát. Az ontozorendszered.hu portálon megismerhető szakember nagyon korrekt áron dolgozik, ezért ajánlott vele felvenni a kapcsolatot. Az öntözőrendszer ár alakulását befolyásolja a terület nagysága, tagoltsága, a domborzata, a burkolatok alatt átallás száma és nehézsége. Ásás szempontjából befolyásoló tényezőnek számít a talaj minősége, de szintén fontos az öntözőrendszer műszaki tartalma, a munka aprólékossága, a helyszín távolsága. Ennél a szakértőnél jól megalapozott az öntözőrendszer ár, tükrözi a szakmai tudását, a vállalt és valóban betartott garanciaidőt, a magas műszaki tartalmat és a hatékonyságot, amivel az ügyfélkezelést bonyolítja.

Minden kertbe kell a locsoló rendszer!

Ebből ma már létezik többféle. Egyik korszerűbb, mint a másik és az összes modell számtalan előnnyel ajándékozza meg a tulajdonosát. Az említett szakembernek a locsoló rendszer professzionális kialakítása nem jelent gondot, ráadásul 20%-os kedvezményt is tud adni. A profi egy hatékonyabb módszert használ, éves munkáinak 60-70%-a így születik és mindössze talán a felénél szükséges helyszíni felméréssel megszereznie a hiányzó adatokat. A többi munkálatnál, a locsoló rendszer megtervezésének érdekében, a tulajdonos által készített skiccre van szüksége, amiben lerajzolja a kertet és feltünteti annak méreteit, amihez egy-két fényképet is csatol. Szükséges továbbá bejelölni a fontosabb részleteket, burkolatokat, vízvételi helyeket, növényeket stb. Miután megkapta az adatokat, a szakértő megtervezi a berendezést, amiről küld a kliensnek egy előzetes ajánlatot is. Ha a megrendelő tetszését elnyerte az ajánlat, akkor visszajelez és a szakemberrel megbeszélik a locsoló rendszer kivitelezésének lehetséges időpontját.

Vélemény, hozzászólás?