Esti iskola

Suli hírek

Nem maradhat el a láthatósági kabát

láthatósági kabát

Nem maradhat el a láthatósági kabát

Vannak olyan munkahelyek, amelyek komoly fizikai erőt igényelnek. A legtöbb esetben ezek veszélyesek is, mert nehéz eszközökkel dolgoznak, amelyeket óvatosan kell mozdítani. Elég az építkezésekre gondolni, ahol a láthatósági kabát elengedhetetlen. A kabát elsődleges célja, hogy jól láthatóvá tegye az alkalmazottakat, hogy még véletlenül se keletkezzen baleset. Továbbá, mivel a munkavégzés nem fedett helyen történik, így az időjárással szemben is véd. Legyen szó hatalmas hőségről vagy esőről, a láthatósági kabát megállja a helyét bármelyik esetben. Szerencsére a munkáltatók tisztában vannak a munkavédelmi előírásokkal, ami az említett kabát az egyik leglényegesebb szempontja. A napszak sem fog többé gondot jelenteni, ugyanis a munkavállalókat kiválóan észre lehet venni szürkületkor és hajnalban is. A láthatósági kabát az egyik alapköve a biztonságos munkavégzésnek. Ezért sem szabad azt kihagyni, ráadásul egyszerű benne a mozgás és még a kényelmet is biztosítja. Jól láthatósági nadrágot és egyéb eszközöket is beszerezhet.

Vélemény, hozzászólás?