Esti iskola

Suli hírek

Magas minőséget képviselő Thomas Sabo charmok

thomas sabo charm

Magas minőséget képviselő Thomas Sabo charmok

Ön milyen ékszereket szeret jobban? A hagyományosakat? Akkor a rajzfilmfigurák, virágok, pillangók, állatok, szívek és levelek formáját öltő Thomas Sabo charm változatok biztosan felkeltik majd az érdeklődését. Vagy inkább az eredeti megoldásokat részesíti előnyben? Akkor mindenképpen kedvelni fogja a koponyákat, korcsolyákat, sőt, akár cipőket és papucsokat idéző gyöngyöket. Ezeknek a motívumoknak az elkészítésekor a neves ékszertervező elsősorban a női közönségre összpontosított, de azért vannak olyan Thomas Sabo charmok is, amelyek a férfiak kezén is jól mutatnak. A márka sokféle luxuscikket, közöttük karkötőket, nyakláncokat, órákat, fülbevalókat, gyűrűket, más kiegészítőket és parfümöket gyárt. Az ékszerek készítésénél a felhasznált anyagok között megtalálható a 925 ezüst (gyakran 18 karátos arannyal van bevonva), féldrágakövek és gyémántok, illetve pamut, bársony- és műbőr zsinórok is. A Thomas Sabo charmok fényesen csillogó ezüstből készülnek és mindegyikük egyedi jelentést hordoz a viselője életében.

Vélemény, hozzászólás?