Esti iskola

Suli hírek

Háztartási balesetekre ductape ragasztószalag

ductape

Háztartási balesetekre ductape ragasztószalag

A ductape ragasztószalag korunk egyik legkiemelkedőbb ipari terméke. A ductape könnyen szakítható, vágóeszköz nélkül is akkora darabot szakíthatunk a tekercsről, amekkora éppen szükségünk van. A termék tulajdonságait illetően vízálló, lágy és simulékony, erős tapadó ereje van, még az egyenetlen, érdes felületekhez is tökéletesen tapad. Ez a ragasztószalag bármelyik építőipari termékeket forgalmazó bolt polcain megtalálható, de akár nagyobb kereskedelmi egységekben is hozzá lehet jutni. Ha valamit meg szeretnénk javítani, ami kedves számunkra, és nem szeretnénk megválni tőle, de eltört vagy elszakadt, akkor a ductape segítségével helyre hozhatjuk. Nagy segítség a háztartási balesetek megoldásában, ugyanis tökéletesen meg lehet ragasztani vele a felmosó nyelét, a porszívó csövet, a mosógép kifolyóslagját, és a végtelenségig lehetne sorolni, hogy milyen háztartási problémákra vehető igénybe a ductape.

A termék mellett szereplő használati utasítást kezdjük olvasgatni, akkor azzal a leírással találkozhatunk, hogy a ductape elsősorban rögzítésre alkalmas, ellenben a felhasználási területénél megjelölik, hogy a felhasználási területe határtalan. A tapasztalatok egyértelműen azt mutatják, hogy a ductape ragasztószalag azon termékek közé tartozik, amelyek létfontosságú szerepet töltenek be a háztartásokban. A háziasszonyok körében talán azt mondhatjuk, hogy népszerűbb, hiszen ők azok a személyek, akik a legtöbbször találkoznak háztartási balestekkel, és sok esetben nincs lehetőség azonnal szerelőt hívni, ellenben a problémát azonnal orvosolni kell. Ilyenkor a ductape mentőöv lehet.

Vélemény, hozzászólás?